پنج شنبه 5 مرداد 1396
اخبار
مرتبه علمی دکتر جعفر ابراهیم پور کاسمانی استادیار و عضو هیات علمی تمام وقت گروه آموزشی مهندسی منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با صدور حکمی از سوی دکتر علی محمد نوریان سرپرست وقت دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.
مدال نقره و نائب قهرمانی مسابقات بین المللی کاراته آزاد بانوان سبک شوتوکان به فرزند کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه رسید.

به گزارش روابط عمومی واحد سوادکوه، کیمیا انداز فرزند حسینعلی انداز، کارمند واحد سوادکوه در رده سنی نوجوانان با کسب مدال نقره، نائب قهرمان مسابقات بین المللی کاراته بانوان، جام دوستی ملتها در شهر کرمانشاه شد.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با بیان اینکه امروزه رقابت بین کشورهای جهان برای کسب جایگاه بر‌تر آنها را ناگزیر به تقویت علم، پژوهش و فناوری کرده است، تصریح کرد: «نقش اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در نیل به این اهداف انکارناپذیر است.»
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با بیان اینکه پنجمین همایش ملی امنیت غذایی واحد سوادکوه با نمایه ISC «پایگاه استنادی جهان اسلام» با کد رهگیری 52902-96170 ثبت شد، تصریح کرد: «مقالات بر‌تر این همایش ملی در مجله علمی - پژوهشی دانشگاه تبریز نیز به چاپ خواهند رسید.»
قریب به 700 داوطلب آزمون سراسری سازمان سنجش سال 96 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه همزمان با سراسر کشور در 16 و 15 تیر ماه با هم رقابت کردند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان، از استادان، کارکنان و دانشجویان همراه خانواده هایشان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه طرح رمضان بهار قرآن با محوریت تفسیر سوره مبارک حمد و با استقبال کارکنان و اعضاء هیات علمی این واحد دانشگاهی در حال برگزاری است.
مسئول بسیج اساتید دانشگاههای استان مازندران طی حکمی عباس احمدی قزوینی را به سمت مسئول بسیج اساتید واحد سوادکوه منصوب کرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه اهم برنامه های ماه مبارک رمضان را در این واحد، برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر سوره حمد ویژه استادان و کارکنان به مدت 16 ساعت همراه با صدور گواهینامه از سوی دفتر توانمندسازی و آموزش کاربردی دانشگاه، قرائت قرآن کریم هر روزه پس از نماز ظهر و عصر از سوی استادان، کارکنان و دانشجویان، بیان احکام و مسائل شرعی بین الصلاتین از سوی امام جماعت دانشگاه، برگزاری مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل و گرامیداشت قیام 15 خرداد و برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد.

دکتر داریوش خادمی شورمستی برگزاری محفل انس با قرآن کریم همراه با افطاردهی در مجتمع آموزشی شیرگاه، برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری شهادت مولی الموحدین امام علی(ع) در واحد، برگزاری مراسم لیالی قدر در خوابگاههای دانشجویی، حضور و مشارکت استادان، کارکنان و دانشجویان در راهپیمایی روز قدس و صدور بیانیه از سوی بسیج دانشجویی و استادان و تشکل های سیاسی اسلامی پیروان ولایت دانشجویی و اساتید و انتشار و توزیع ویژه نامه ماه مبارک رمضان بین دانشگاهیان را از دیگر برنامه ها اعلام کرد.

وی با بیان ویژه برنامه های این ماه مبارک از همه استادان، کارکنان و دانشجویان خواست تا با حضور و شرکت در این مراسم و برنامه های فرهنگی از معنویات و فیوضات این ماه پر خیر و برکت در جهت خودسازی و تهذیب نفس بهره مند شوند.
امام جمعه شهرستان سوادکوه با بیان اینکه اگر امام خمینی نبود و انقلاب نمی شد و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی نبود الان دانشگاه آزاد اسلامی هم نبود، تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با قریب به 40 سال قدمت از برکات انقلاب است.
کارشناس مسئول بهداشت خانواده شبکه بهداشت سوادکوه با بیان هدف سیاست‌های جمعیتی مبنی بر حفظ تعادل پویای ساختار کلي جمعیت تصریح کرد: براساس گزارش توسعه انسانی سازمان ملل، مردم (مردان و زنان) ثروت واقعی هر ملتی را تشکیل می دهند.
به گزارش روابط عمومی واحد سوادکوه، مسئول کانون قرآن و عترت واحد سوادکوه اعلام کرد: بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت شفاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران دوم خرداد 96 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.
علی اکبر فلاح گفت: در این دوره از مسابقات سید شرف الدین میریان از واحد سوادکوه در رشته ترتیل مقام سوم را به خود اختصاص داد و در رشته اذان نیز مصطفی زارعی و فرزاد یزدان پناه به مقام چهارم دست یافتند.
در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد از منتخبان با اعطای لوح و هدایا قدردانی شد.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با بیان اینکه در مسیر پیشرفت و توسعه، انسان ها در مقام نقد و یا مشارکت آزادند نظر خود را داشته باشند، اما در عمل بایستی مبنای کارها، نظر متخصص باشد، تاکید کرد: اساساً شرط تحقق توسعه در هر جامعه، هویت بخشی به تخصص هاست
مانور امداد و نجات هلال احمر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و کانون دانشجویی هلال احمر این واحد با همکاری سازمان هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد سوادکوه، رئیس هلال احمر سوادکوه با قدردانی از تعامل و همکاری دکتر داریوش خادمی شورمستی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه و تیریک هفته هلال احمر به نیروهای زحمتکش این سازمان، هدف از برگزاری این مانور را به مناسبت هفته هلال احمر و برای حفظ آمادگی تیم امداد و نجات کوهستان عنوان کرد.

جهانگیر آذری گفت: انجام عملیات راپل، اطفا حریق، صعود و فرود و انتقال مصدوم از نقاط مرتفع با تجهیزات لازم کوهستان از بخش های مختلف این مانور بود.
به همت بسیج دانشجویی و با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی واحد سوادکوه تریبون آزاد دانشجویی با موضوع وظیفه رئیس جمهور؟ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار شد. این تریبون آزاد دانشجویی با عنوان وظیفه مردم انتخاب، وظیفه رئیس جمهور؟ از دانشجویان خواست تا حرف دلشان را به کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بزنند. در این تریبون آزاد دانشجویی، دانشجویان نظرات، دیدگاهها و خواسته های خود را درباره موضع تریبون یاد شده بیان کردند.
دکتر داریوش خادمی شورمستی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با جهانگیر آذری رئیس هلال احمر شهرستان سوادکوه و هیات همراه به مناسبت هفته هلال احمر در دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
دکتر داریوش خادمی شورمستی سرپرست به همراه معاونین و مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه در مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حسین مشتاقی و دانشجوی واحد سوادکوه شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی واحد سوادکوه، اولین سالگرد شهادت شهدای خان طومان و شهید مشتاقی فارغ التحصیل رشته کارشناسی تربیت بدنی واحد سوادکوه با حضور مردم شهیدپرور، مسئولین ادارات و دانشگاهیان در مسجد سعادت مهرآباد شهرستان نکا برگزار شد.
مادر شهید والامقام حسین مشتاقی با قدردانی از لطف و همدردی همه مردم و مسئولین در طی یکسال گذشته اظهار کرد : ما از شما تسلیت نمی خواهیم بلکه انتظار ما از همگان اطاعت از رهبری و حفظ حجاب توسط خواهران است.
در این مراسم دانشنامه کارشناسی شهید والامقام حسین مشتاقی از سوی مسئولین دانشگاه به والدینش تقدیم شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه تصریح کرد: «جایگاه تعلیم و تربیت مقدس است و معلم حقیقی به کار خود عشق ورزیده و دنبال مطامع دنیوی نیست.»
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با بیان پتانسیل های نرم افزاری و سخت افزاری واحد سوادکوه، وجود استادان مجرب با توان علمی و اجرایی بالا و داشتن آزمایشگاهها و کارگاههای مجهز و مدرن را از ظرفیت های این دانشگاه عنوان کرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه، گسترش تحصیلات تکمیلی، استفاده بهینه از تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاه‌ها، توسعه و تجهیز امکانات اقامتی برای توسعه فرهنگ گردشگری، ایجاد مرکز رشد و افزایش درآمدهای غیرشهریه‌ای را از برنامه‌های آتی این واحد دانست.
12345
 
  42423902-4(011)
  info@iausk.ac.ir
 
مازنداران،پل سفید، دورراهی آزاد مهر،دانشگاه آزاد اسلامی واحد سواد کوه