سه شنبه 6 فروردين 1398
تاريخ:اول شهريور 1396 ساعت 15:34   |   کد : 252
مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه
مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه
به همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به مناسبت شهادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام محمد تقی (ع) مراسمی با حضور هیات رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان در نمازخانه امام علی (ع) دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد سوادکوه، حجت الاسلام والمسلمین رضانژاد مسئول امور فرهنگی با بیان خصوصیات اخلاقی و رفتاری حضرت امام جواد (ع) گفت: امام جواد (ع) پس از شهادت پدر بزرگوارشان امام رضا (ع) در سن 7 سالگی و دوران کودکی به امامت رسید و 17 سال رهبری شیعیان را داشت که در عنفوان جوانی به دست همسر ملعونشان به شهادت رسید.

وی از ویژگی های بارز آن امام همام را اخلاق خوب و رفتارهای معنوی ایشان دانست و تاکید کرد: پارسایى، علم و دانش و بخشندگی ‏اش موجب شده بود با القاب جواد، تقى، مرتضى و منتجب شناخته شود. اما در این میان لقب "ابن الرضا" به خاطر شکوه و جلال امام رضا (ع) در میان مردم شهرت بیشترى داشت .

رضانژاد با ذکر رشادت های شهدای مدافع حرم در این سالها، یاد وخاطره شهید مدافع حرم محسن حججی و شهید دانشجوی مدافع حرم واحد سوادکوه شهید حسین مشتاقی را گرامیداشت.

مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه     مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه     مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه     مراسم سوگواری شهادت امام جواد (ع) در واحد سوادکوه
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

 
  42423902-4(011)
  info@iausk.ac.ir
 
مازنداران،پل سفید، دورراهی آزاد مهر،دانشگاه آزاد اسلامی واحد سواد کوه