دو شنبه 11 ارديبهشت 1396
اطلاعیه مهم
لطفا به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اعلام کرد: بر اساس اطلاعیه استانداری استان مازندران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و بر اساس تاکید ستاد مدیریت بحران استان مازندران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در روز شنبه 16 بهمن تعطیل می باشد.

قابل توجه کلیه دانشجویان

پیرو اعلام قبلی علاوه بر لغو امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه بعلت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه و عزای عمومی،امتحانات روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه نیز لغو می شود. قابل ذکر است واحدهای دانشگاهی در روز چهارشنبه تعطیل نیست و فقط امتحانات این روز لغو و بعد از آخرین امتحان با اطلاع رسانی به دانشجویان برنامه ریزی و برگزار خواهد شد. ضمناً زمان برگزاری امتحانات این سه روز متعاقبا اعلام خواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

آخرین اطلاعیه ها را از کانال تلگرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به نشانی ذیل دریافت نمایید:  iausavadkooh@        
                                      
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون

«اطلاعیه شماره 2 روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی»

ضمن عرض تسلیت مجدد به محضر ملت شریف ایران به مناسبت ارتحال جانگداز حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی ( قدّس الله نفسه الزکیه) به اطلاع می رساند بنابر تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور ارج نهادن به روح ملکوتی حضرت آیت الله جناب آقای هاشمی رفسنجانی بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی و پیرو اعلام عزای عمومی از سوی هیئت محترم دولت و دعوت صورت گرفته برای شرکت در مراسم تشییع آن مجاهد نستوه و فراهم شدن امکان حضور پرشور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه در آیین های بزرگداشت ایشان، دانشگاه آزاد اسلامی و بالتبع کلیه فعالیت های اداری، آموزشی و خدماتی آن در روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 دیماه 1395 تعطیل اعلام می گردد.

بدیهی است متعاقبا اطلاع رسانی و برنامه ریزی لازم از سوی روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری امتحانات لغو شده صورت خواهد پذیرفت.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی
به اطلاع دانشجویان متقاضی انتقال یا مهمانی میرساند:
زمان ثبت درخواست نقل و انتقال به سایر واحدهای دانشگاهی جهت نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95، در صورت دارا بودن شرایط لازم طبق ضوابط از طریق سامانه منادا با آدرس اینتر نتی :www.monada.iau.ir و از تاریخ 95/9/20 لغایت 95/10/5 می باشد که زمان مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

باطلاع اعضای محترم هیات علمی، کارکنان خدوم و دانشجویان گرامی واحد سوادکوه میرساند، نمایشگاه آثار علمی، هنری و فرهنگی با موضوع نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار می گردد. لذا علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان آبان ماه 95 به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد سوادکوه ارسال نمایند.
بدینوسیله از دانشجویان گرامی علاقمند به مشارکت و همکاری در نشریه دانشجویی ندای قرآن دعوت به عمل می آید. لذا علاقمندان جهت فعالیت در نشریه و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد سوادکوه مراجعه نمایند.
به اطلاع دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه میرساند، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد در نظر دارد گروههای هنری و تئاتر دانشجویی دانشگاه را فعال نماید. لذا علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد سوادکوه مراجعه نمایند.
باطلاع دانشجویان علاقمند به کاندیداتوری در تشکل های اسلامی - سیاسی دانشجویی واحد سوادکوه میرساند، جهت ثبت نام و شرکت در انتخابات به دفتر فرهنگ اسلامی واحد سوادکوه مراجعه نمایند.
بدینوسیله از کلیه دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 96-1395 در تمامی مقاطع تحصیلی جهت شرکت در این جلسه توجیهی دعوت به عمل می آید.
 
  42423902-4(011)
  info@iausk.ac.ir
 
مازنداران،پل سفید، دورراهی آزاد مهر،دانشگاه آزاد اسلامی واحد سواد کوه