کتابت قرآن کریم از سوی عضو هیات علمی گروه شیمی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
  • نظرات : بدون دیدگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه اثر فاخر و ماندگار فرهنگی این دانشگاه را کتابت قرآن کریم از سوی استاد عبدالله علیزاده عضو هیات علمی گروه شیمی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر داریوش خادمی در جلسه شورای فرهنگی واحد سوادکوه که به همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، به ارایه گزارشی از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، اداری و مالی و عمرانی این واحد پرداخت.

وی بیان کرد: جای بس خرسندی است که این واحد دانشگاهی همواره در موضوع فعالیتهای فرهنگی پیشتاز و نمونه در استان و کشور بوده و خوشبختانه با ایجاد حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی این فعالیت ها از حالت کمی به کیفی تبدیل شده و همواره تعامل خوبی بین حوزه فرهنگی واحد با نهاد نمایندگی رهبری در انجام فعالیتهای مشترک بوده و خواهد بود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز اظهار کرد: هدف از این نشست آشنایی با حوزه های فرهنگی و عملکرد آنان و نیز دیدار با تشکلها، کانونها، گروه معارف اسلامی، دبیر هم اندیشی استادان، بسیج دانشجویی و استادان و هیات های مذهبی دانشگاه بوده است. حجت الاسلام سیدحسین حسینی تصریح کرد: از انتظارات دفتر نهاد نمایندگی رهبری برگزاری برنامه های تعاملی و مشترک بین واحدهای دانشگاهی و این دفتر است.

وی برگزاری کلاسهای دانش افزایی و معرفت افزایی برای اعضای هیات علمی با همکاری معاونت آموزشی، برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی، مسابقه کتابخوانی، انتشار نشریات الکترونیکی، برگزاری نشست های هم اندیشی استادان و کارگاه آموزشی طب اسلامی را از مهمترین برنامه ای تعاملی نهاد رهبری با این واحد دانشگاهی عنوان کرد.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای شورای فرهنگی واحد به ارایه گزارش مربوطه و برنامه های آتی پرداخت.