رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از حوزه امتحانات واحد سوادکوه بازدید کرد

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  • نظرات : بدون دیدگاه

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از روند برگزاری امتحانات پایان‌ترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سوادکوه، حسین کرمانیان به‌منظور بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استانداردهای آموزشی لازم در برگزاری امتحانات و طرح تعاون به‌ صورت سرزده از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترم دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه بازدید و با سرپرست این واحد دانشگاهی دیدار کرد.

وی با قدردانی از عوامل برگزاری امتحانات در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد نظم و آرامش در سالن امتحانات نظر دانشجویان را جویا شد و بر ضرورت آشنایی دانشجویان با مقررات و آیین‌نامه‌های تحصیلی و انضباطی تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با اشاره به وضعیت مالی این دانشگاه از تلاش برای تأمین اعتبار در راستای پرداخت معوقات وام بانک ملی همکاران بازنشسته و بازخریدی و رفع مشکلات مالی در بخش تعمیر و نگهداری خبر داد.

 

ابراز رضایت از اجرای طرح تعاون آزمون

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه نیز در این دیدار از توجه حسین کرمانیان به واحد سوادکوه و تأمین اعتبارات مالی مورد نیاز واحد متبوع خود قدردانی کرد و اجرای طرح آمایش رشته‌ها در واحدهای استان مازندران با امکان تخصیص برخی رشته‌ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی به واحد سوادکوه را خواستار شد.

داریوش خادمی شورمستی با تشریح فرآیند برگزاری امتحانات پایان نیمسال با ابراز رضایت از اجرای طرح تعاون آزمون بیان کرد: «دستورالعمل‌های بهداشتی شامل ضدعفونی مستمر سالن‌ها، الزام استفاده از ماسک و دستکش برای دانشجویان و عوامل اجرایی امتحانات انجام می‌شود.»