تحقیق و پژوهش کاربردی لازمه تحول در دانشگاه است

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سوادکوه، داریوش خادمی‌شورمستی در مراسمی که به‌مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش به‌صورت وبینار با حضور اعضای هيئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار شد با بیان گزارشی از عملکرد حوزه پژوهشی اين دانشگاه در سال‌های اخیر بر اجرای تعهدات پژوهشی از سوی استادان تأکید و اظهار کرد که تحقیق و پژوهش موتور محرک پیشرفت و توسعه کشور است.

وی با بیان پیگیری‌های خوب و تسریع در راه‌اندازی مرکز رشد واحد سوادكوه بر کیفی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویی، تنوع‌بخشی در دستاوردهای پژوهشی، تسریع در تکمیل طرح‌های تحقیقاتی در حال اجرا و رعایت ضوابط پژوهشی در تهیه فعالیت‌های مربوط تأكيد کرد.

خادمی‌شورمستی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه‌ با اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان سوادکوه و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، خواستار ارائه طرح‌های پژوهشی در قالب تفاهم‌نامه و ارتقای سطح همکاری مشترک شد.

به گزارش آنا، برگزاری کارگاه آموزشی ملاحظات و الزامات در تهیه مقالات به زبان انگلیسی با تدریس شیوا دهقان‌آبکناری عضو هیئت علمی واحد سوادکوه برای استادان و تجلیل و قدردانی از استادانی که حائز بالاترین امتیاز پژوهشی شدند، از دیگر برنامه‌های این مراسم پژوهشی بود.