اخلاق و رفتار شهید سلیمانی باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
  • نظرات : بدون دیدگاه

مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اخلاق خوش و تواضع شهید سلیمانی باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

 

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد شفیعی تیلکی در نشست تخصصی با مدیران حوزه‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با تشریح بیانات مقام معظم رهبری با محور مکتب سلیمانی اظهار کرد: آنچه شهید سلیمانی را نسبت به بقیه هم‌درجه‌ها و فرماندهان متمایز کرد، اخلاق سردار دل‌ها بود که محور داشت و همین رعایت اخلاقیات او را محبوب دل‌ها کرد و این نوع رفتار باید سرمشق مسئولان قرار گیرد.

وی، اهداف تفاهم‌نامه عملکردی، برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: تسلط و آشنایی کامل همکاران به بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها در هر حوزه کاری مورد انتظار و تأکید است.

مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه رعایت اخلاقیات، رفتار و برخورد مناسب، تکریم ارباب رجوع و نیز رفتار خوش با همکاران در دانشگاه بسیار حائز اهمیت است، مطرح کرد: روسا و مسئولان واحدهای دانشگاهی به صورت دوره‌ای از حوزه‌های زیرمجموعه بازدید کرده و با بررسی عملکرد افراد به نظرات مثبت و منفی کارمندان با سعه صدر توجه کنند.

محمد صالحی رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران هم با تأکید بر رعایت مباحث اخلاقی و رفتاری درباره ارباب رجوع‌ و ایجاد تعامل لازم بین روسا، معاونان، استادان، کارکنان و دانشجویان با توجه به مشکلات موجود بیان کرد: با وجود بحران‌ها مانند کرونا و سایر موانع، تفاهم‌نامه عملکردی روبه پایان بوده که صداقت در ارزیابی آن مورد تأکید است.

داریوش خادمی شورمستی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه هم در این نشست با اشاره به حضور مسئولان منطقه ۳ در این واحد دانشگاهی به تشریح عملکرد واحد اعم از اقدامات انجام شده در راستای تفاهم‌نامه عملکردی، فعالیت کمیته هدایت و جذب دانشجو، توسعه رشته‌های تحصیلی، درآمدهای غیرشهریه‌ای و طرح‌های برون دانشگاهی پرداخت.